מדוע לבחור בנו?

bolt
icon-49
שירות מיידי במחירים נוחים והוגנים
icon-48
שירות אדיב
icon-47
מקצועיות גבוהה
icon-46
זמינות בכל עת
icon-45
אחריות מלאה
חשמלאי בהדר

מחפשים חשמלאי בהדר?

bolt

אנו מספקים שירות חשמלאי בהדר עם שירות מסביב לשעון. צוות המומחים שלנו מורכב מבעלי מקצוע אמינים ומורשים המוסמכים לטפל בכל בעיה ותקלה. ​חברתנו מספקת שירות ללקוחות פרטיים, מוסדות ועסקים קטנים בכל רחבי הארץ.

הצוות המקצועי שלנו יגיע לביתכם, ויבצע את העבודה במקצועיות, זריזות, ביסודיות ובמחירים משתלמים ביותר.

השירותים שלנו:

bolt
  • קצרים חשמליים
  • דודי שמש
  • תאורת גן
  • התקנה או תיקון של גופי תאורה
  • הארקה
  • שעון שבת
  • התקנה וחידוש לוחות חשמל
  • העתקת נקודות
  • הגדלה לתלת פאזי
  • ועוד …
image-2
שירות חשמלאי בהדר מוסמך ומורשה
bolt

חברת חשמלאי בחיפה – אבי עבודות חשמל הינה חברה המתמחה בשירותי חשמלאות ובעלת 15 שנות ניסיון במקצוע ואלפי לקוחות מרוצים. המוניטין של הצוות המקצועי שלנו נבנה עם שנים של ניסיון ותוך הקפדה בלתי מתפשרת על מקצועיות, אדיבות, אמון ויושרה.

אנו מעסיקים חשמלאים מורשים ומוסמכים המקפידים על עבודה מקצועית, בטיחותית ואמינה. אנו שמחים בכל הזדמנות להעניק את השירות ברמה הגבוהה ביותר בכל איזור הצפון!

זקוקים לשירות חשמלאי בהדר? איתנו תוכלו להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים טובות, ותדעו שבחרתם את הפתרון הנכון והמשתלם ביותר .

image-9
מה הלקוחות שלנו אומרים עלינו?
bolt1
שירות חשמלאי בהדר 24 שעות
bolt

תקלות חשמליות יכולות לקרות בכל שעה ולכן אנו מעניקים שירות מסביב לשעון. אנו זמינים עבורכם בכל שעות היום והלילה עם צוות חשמלאים מקצועי ומענה מלא לכל בעיה ותקלה.

מחפשים שירות חשמל בהדר 24 שעות ביממה? אנו כאן בשבילכם!

image-10

בניגוד לחיבור חד פאזי הכולל חיבור אחד, חיבור תלת-פאזי הינו חיבור בעל שלוש פאזות. ההבדל בין השניים מתבטא ביכולתה של מערכות החשמל להזין את מוצרי החשמל באנרגיה חשמלית.

בבתים בהם צריכת החשמל הינה גבוהה, חיבור של קו בודד (חיבור חד פאזי) אינו מספיק כיוון שהוא בעל יכולת 220 וולט, ומוגבל להעברת זרם של עד כ-40 אמפר. במקרים אלו, מחברים מתח של כ 400 וולט שמחולק ל 3 פאזות ומכל אחת ניתן להעביר זרם של עד כ- 40 אמפר.

במידה ואתם זקוקים להתקנת נקודת חשמל חדשה בבית קיים עליכם לדעת כי יש לבצע חציבה בקיר כדי להעביר את החוטים בצירוף הצינור ולפעמים להעביר אפילו דרך הרצפה. במידה ומדובר במעבר בין חדרים אז גם ניתן לקדוח בקיר. לעיתים כדאי לא לפצל נקודה חדשה ולבצע התקנה ישירה בתוך ארון החשמל או אף גוף תאורה כדי לקצר את אורך המעבר בין הנקודות. נקודה חשובה לקחת בחשבון – בהוספת נקודת כוח שמשמשת בעיקר מזגנים, מקררים, מכונות כביסה ודודי חשמל, צריך להעביר קו ישיר מארון החשמל באמצעות כבל חשמל עבה יותר וזאת כדי שלא יתחמם ולא יהיו בעיות חשמליות בעתיד.

פיצול נקודה יכול להתבצע כאשר יש לכם נקודה קיימת ואתם רוצים להעביר אותה למרחק קצר או פיצול נקודה באותו המקום לשני שקעים בקיר. עם זאת, פיצול נקודה למרחקים גדולים יכול לגרור לבעיות בעתיד. בנוסף עליכם לדעת כי בעת פיצול והזזה של נקודות יש לחצוב בקיר (לא תקף בקיר גבס), בתקרה ולפעמים גם בריצוף.