למה לבחור בנו?

bolt

מקצועיות   – אנחנו עובדים רק עם חשמלאים מקצועיים בעלי ניסיון רב כדי לאפשר לכם לקבל השירות הכי טוב שאפשר. כל אחד מאנשי הצוות שלנו דואג לספק עבור הלקוחות שלנו פתרונות רחבי היקף ותמיכה מלאה לכל בעיה.

אחריות מלאה- אנו נותנים אחריות מלאה על כל עבודה שיוצא מאיתנו.

פתרון תקלות מהיר וזמין-  ההשקעה של החשמלאים שלנו, הניסיון, המהירות והמקצועיות שלהם מבטיחים לכם שביעות רצון מלאה.

שירותי חירום מסביב לשעון-  אנחנו כאן זמינים ועומדים לשירותכם בכל שעות היממה.

מחירים גמישים לכל כיס – המחירים שלנו תחרותיים ואטרקטיביים ביותר.

image-8

מחפשים חשמלאי בנשר?

bolt

אנו בחשמלאי בחיפה – אבי עבודות חשמל הינה אחת מהחברות הידועות בארץ בזכות המקצועיות ואיכות השירות הגבוהה שלנו. כל אחד מאנשי הצוות שלנו הינו מומחה בעלי רישיון, ניסיון רב, מצוינות, ומיומנות בכל תחומי החשמלאות. בזכות המקצועיות שלנו הלקוחות נשארים מרוצים ופונים אלינו שוב ושוב. 

השירותים שלנו:

bolt
  • קצרים חשמליים
  • דודי שמש
  • תאורת גן
  • התקנה או תיקון של גופי תאורה
  • הארקה
  • שעון שבת
  • התקנה וחידוש לוחות חשמל
  • העתקת נקודות
  • הגדלה לתלת פאזי
  • ועוד …
image-2
שירות חשמלאי בנשר מוסמך ומורשה - מומחים בכל סוגי השירותים
bolt

החברה שלנו גאה להציג מגוון רחב של שירותים. למשל: התקנת נקודות חשמל וקווי חשמל, הוספת נקודות חשמל, הזזת נקודות חשמל, החלפת והתקנת שקעים, תיקון לוחות חשמל, חידוש והחלפת לוחות חשמל, התקנת חמם מהיר לדודי חשמל, בדיקת הארקה, הארקת יסוד לבניין, תחזוקה שוטפת למערכות חשמל בבניינים, החלפת מפסקים וטיימרים, החלפת מפסק פחת חד פאזי, הגדלת מספק ראשי חד פאזי לתלת פאזי, תיקון קצרים, התקנת גופי תאורה, ולמעשה כל בעיה או תקלה בתחום החשמל.   

חשמלאי בנשר
מה הלקוחות שלנו אומרים עלינו?
bolt1
שירות חשמלאי בנשר 24 שעות
bolt

אתם יכולים לפנות אלינו 24 שעות ביממה. בכל שעה במהלך היום והלילה אנו מציעים לכם שירות מלא ומענה מקיף לכל בעיה או תקלה בתחום החשמל. 

זקוקים לשירות חשמלאי בנשר באופן מיידי? אנו נשלח לכם את אחד מאנשי הצוות שלנו שיעניק לכם במסירות ומקצועיות את השירות הטוב ביותר.  אנו מתחייבים לאמינות,יחסי אנוש טובים, עמידה בזמנים, אמינות, וכמובן מחירים הוגנים.

image-10
שאלות ותשובות
bolt

1- מפסק ראשי קופץ כל הזמן

אחת מהתקלות הנפוצות בלוח החשמל היא קפיצה של המפסק הראשי והפסקה של הזרם החשמלי למעגלי החשמל. לרוב, תקלה זו מתרחשת עקב עומס חשמלי כאשר מפעילים מספר מכשירים בעלי צריכה גבוהה באותו הזמן. סיבה נוספת היא בלאי של המפסק שאיננו עומד יותר בעומס ועל כן יש להחליפו.

2- מפסקים קופצים לעיתים קרובות

בדומה למצב בו המפסק החשמלי הראשי קופץ פעמים רבות, גם מפסקי המעגלים יכולים לקפוץ לעיתים קרובות. במידה והפעלתם מספר מכשירים "זוללי אנרגיה" במעגל כלשהו והמפסק של אותו מעגל קפץ, נסו להפחית בעומס ונתקו את אחד המכשירים. אם גם לאחר פעולה זו המפסק ממשיך לקפוץ, זהו סימן לכך שהמפסק תקול ויש להחליפו.

3- רעשים וריח שרוף מאזור הלוח

רעשים מלוח החשמל יכולים לנבוע ממגעים לא תקינים, רופפים או תפוסים. כאשר זה קורה ישנם רעשים בלוח החשמל ואפילו ריח שרוף. התיקון יכול להסרה של החוץ שנחרך או חיזוק נקודתי של מקור התקלה.

גשו ללוח החשמל שלכם ופתחו את הארון. הביטו על המפסקים בלוח החשמל ובחנו את המפסק הימני ביותר. אם אתם רואים מפסק יחיד – אזי זהו לוח חד פאזי.  במידה ואתם רואים שלושה מפסקים שמחוברים יחדיו – מדובר בלוח חשמל תלת פאזי.