מדוע לבחור בנו?

bolt
icon-49
שירות מיידי
icon-48
מקצועיות גבוהה
icon-47
שירות אדיב
icon-46
זמינות 24 שעות ביממה, כולל לילות שבתות וחגים
icon-45
מחירים הוגנים ותחרותיים
image-8

זקוקים להתקנת נקודות חשמל?

bolt

תיקון קצר? תיקון לוח החשמל?

אנו בחברת חשמלאי בחיפה – אבי עבודות חשמל מעניקים שירות חשמלאי בקריית אליעזר בכל שעות היממה, בכל יום בשבוע, וכן אפילו בשבתות וחגים ותוך התחייבות לזמן ההגעה המהיר ביותר. 

צוות החשמלאים שלנו מסור לעזור לכם בכל בעיה או תקלה ולספק לכם שירות מקצועי, מחירים תחרותיים וחווית שירות מן המעלה הראשונה. אנו מצוידים במיטב הכלים, ניסיון רב שנים וידע רב על מנת להעניק לכם פתרון ומענה לכל בעיה הקשורה בתחום החשמלאות.

השירותים שלנו:

bolt

אנו מתמחים במגוון רב של שירותי חשמלאות: התקנת נקודות חשמל וקווי חשמל, חידוש והחלפת לוחות חשמל, הוספת נקודות חשמל, תיקון קצרים, תיקון לוחות חשמל, התקנת חמם מהיר עבור דודי חשמל, התקנת גופי תאורה, החלפת והתקנת שקעים, הגדלת מפסק ראשי, וכל שירותים אחרים שתצטרכו.

חשמלאי בקריית אליעזר
מזמינים חשמלאי בקריית אליעזר בראש שקט
bolt

מחפשים חשמלאי בקריית אליעזר שיעניק לכם שירות מקצועי, אמין ויעיל? אנו בחשמלאי בחיפה – אבי עבודות חשמל נעניק לכם את הפתרון המיידי והמקצועי ביותר ובמחירים תחרותיים במיוחד. המוטו שלנו הוא לטפל בכל לקוח עם יחס מקצועי, מסור, אישי וישר, וזאת במטרה לספק  ללקוחות שלנו שירות איכותי ללא פשרות.

image-9
מה הלקוחות שלנו אומרים עלינו?
bolt1
שאלות ותשובות
bolt

שקע סיקון הוא שקע גדול הנמצא בשימוש לרוב במפעלים תעשייתיים, אך בשנים האחרונות גובר בו השימוש בו גם בבתים פרטיים. שקע זה הינו מאוד אמין ואיכותי שמסוגל לעבוד בקלות עם מכשירי חשמל בעלי צריכת חשמל גבוהה מבלי להתקלקל או להישרף.

חסרונו של שקע הסיקון טמון בגודל שלו – זהו שקע מאוד בהשוואה לשקעים רגילים. 

סוגי שקעי סיקון:

שקע סיקון חד-פאזי המסומן בצבע כחול 

שקע סיקון תלת-פאזי המסומן בצבע אדום

כיום ניתן למצוא שלל סוגי תאורה המתאימים כל אחד לצרכים שונים ומגוונים. הבה נכיר מהם הסוגים הנפוצים ביותר:

  • מנורות תלויות מהתקרה

זהו הסוג השכיח ביותר בין גופי התאורה מכיוון שמאוד קל להתקין אותם והם מתאימים לעיצוב של מירב החדרים בבית. 

גופי תאורה אלו מעניקים אור רך לכל הכיוונים, עם זאת, הם לעיתים עלולים שלא להתאים לחלל גדול מדי או קטן מדי עקב פיזור אור לא אחיד.

  • גופי תאורה צמודי תקרה

גופי תאורה אלו דומים בעיקרון לגופי תאורה תלויים מן התקרה, אך הם לא כוללים כבלים חשמליים המשתלשלים מהתקרה. גופי תאורה צמודי תקרה מעניקים אור חזק מאוד, מה שהופך אותם לנפוצים מאוד במטבחים ובחללים שבהם התקרה נמוכה.

  • גופי תאורה שקועים

גופי תאורה שקועים אינם בולטים החוצה מן הקיר אלא הם שקועים בתוכו בעזרת  מבנה גבס. לשימוש אידיאלי בגופים אלו יש צורך בעבודות גבס כדוגמת הנמכת התקרה או קביעת נישות בקירות.