השירותים שלנו

חשמלאי בחיפה – אבי עבודות חשמל מומחים בכל סוגי עבודות החשמל!

מחפשים חשמלאי בחיפה ובאיזור הצפון? אצלנו תוכלו לקבל את שירותי החשמל ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר!

חברתנו מקפידה על ביצוע עבודות חשמל באמצעות אנשי מקצוע עם רישיון בלבד. שימו לב תמיד להזמין חשמלאי עם רישיון בלבד ולא להתפשר על מקצועיות, בטיחות ואיכות.

השירותים שלנו

השירותים שאנו מציעים

icon
התקנת נקודות חשמל וקווי חשמל
icon
התקנת מפסק פחת חד פאזי
icon
חידוש והחלפת לוחות חשמל
icon
הגדלת מפסק ראשי מחד פאזי לתלת פאזי
icon
תיקון קצרים ולוחות חשמל
icon
התקנת והחלפת שקעים
icon
התקנת והחלפת חמם מהיר עבור דודי חשמל
icon
בדיקת הארקה
icon
התקנת גופי תאורה
icon
הארקה יסוד לבניין
icon
תחזוקה שוטפת למערכות חשמל בבניינים
icon
התקנת מוני חשמל
icon
החלפת מפסקים וטיימרים
icon
הזזת נקודות חשמל

למה לבחור בנו?

icon-29
מקצועיות ויסודיות

אנו מומחים בכל סוגי עבודות החשמל! לא כל החשמלאים עוסקים בכל תחומי החשמל, ולפצל את העבודה למספר אנשי מקצוע היא בהחלט משהו שלא תצטרכו לחשוב עליו אצלנו! איתנו אתם יכולים להיות רגועים, מכיוון שתקבלו מענה לכל הבעיות ולכל תחומי החשמל שיש לטפל בהם, באופן המקצועי ביותר, היסודי ביותר, האיכותי ביותר.

חברתנו מספקת עבודות חשמל עבור מבנים פרטיים, מבני ציבור, כולל תחזוקה שוטפת. אנו מלווים אתכם משלב התכנון ועד לשביעות רצון לקוחותינו, על הצד המקצועי ביותר, ומספקים שירות מלא 24 שעות ביממה.

icon-28
בטיחות במקום הראשון

עבודת חשמל תקולה יכולה לגרום למשבר בטיחותי חמור, זהו תחום שאין מקום למשחקים ולחוסר דיוק! חברתנו מקפידה על רמת הבטיחות הגבוהה ביותר, באמצעות עבודה מקצועית, איכותית, משולבת עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בכל תחום.

icon-27
ניסיון רב

הניסיון הרב שצברנו עם השנים, מאפשר לנו לבצע את כל עבודות החשמל ברמה הגבוהה, האיכותית והקפדנית ביותר שיש! אנו מנוסים בכל עבודות החשמל המורכבות, במבני ציבור ובמבנים פרטיים.

icon-31
שירות מלא 24 שעות ביממה

חשמלאי בחיפה – אבי עבודות חשמל מספק שירות 24 שעות ביממה. אנו מודעים לצורך הרב שיכול לעלות בתיקון מיידי, בעיקר בסביבת הבית, ועל כן אינכם צריכים להמתין אפילו עד מחר! בכל בעיה חשמלית שצצה, אנו זמינים עבורכם ונשמח לסייע במהירות האפשרית!

icon-30
אחריות על כל עבודה

כל עבודה שמבוצעת על ידינו הינה באחריות! חשמלאי בחיפה – אבי עבודות חשמל הינו עסק ותיק, רציני ומהימן, אנו מקפידים לספק ללקוחותינו את כל הביטחון והשקט, בידיעה שאנו כאן בשבילכם, מעניקים אחריות לכל עבודה, וכמובן שלשירותכם בכל שאלה ותקלה, גם מעבר לכך